Zawsze jest dobrze…

photo-1441123100240-f9f3f77ed41b

Zawsze jest dobrze…

Nauczmy się wychowywać samych siebie… tak, Siebie. Ta umiejętność potrafi wytworzyć w dorosłym człowieku ogromne pokłady energii oraz odpowiednią ilość motywacji, która jest świetnym startem na drodze do budowania swojego świadomego życia.

Przemianę możesz rozpocząć w każdym momencie. Masz rodzinę? Jesteś zapracowany? Jesteś samotnym rodzicem? Zadowolonym człowiekiem, który chce doświadczyć czegoś nowego? A może człowiekiem znudzonym życiem, którego przepełnia pustka? Świetnie!!! To idealny moment na zrozumienie jak wychowywać siebie.

Lubimy poradniki, lubimy radzić innym, uwielbiamy tworzyć teorie. Tak, to bardzo przyjemne zajęcia i co najważniejsze, nasze ego je kocha. Pytanie czy to najlepsza droga do samorozwoju? Dlaczego i dla kogo musimy się określać? Może warto skupić się bardziej na obserwowaniu swojej osoby niż budowaniu wizerunku, którego oczekuje otoczenie?

Żyj w zgodzie ze sobą, wsłuchaj się w siebie, a inspiracji szukaj na zewnątrz. Doceniaj mądrość innych i bądź wdzięczny swoim nauczycielom. Gdy dostrzeżesz, że granice twojego umysłu to wyłącznie twoja wymówka przed byciem obecnym, poczujesz się, jakbyś przeniósł się na inną, wspaniałą planetę.

Każdy z nas ma unikatową wiedzę i spojrzenie na świat! Dziel się nią poprzez opowiadanie. Na świecie jest wielu doradców, mówców i terapeutów. Ja natomiast odczuwam niedosyt ludzi opowiadających swoją prawdziwą historię. Pamiętaj, że jesteś swoim najlepszym specjalistą i doradcą. Życzę Ci, żebyś pewnego dnia dostrzegł jak zostać swoim własnym mentorem. Będę bardzo szczęśliwa, jeśli moje opowieści wspomogą Cię w tej podróży.

                                                            

Pozdrawiam Cię serdecznie!

Paulina

Podziel się:

Leave a Reply